Nabídka umělců

Novinky

  • Šťastný Petr - sochařská show z ledu

Moderátoři

  • Bernatský Vojtěch
  • Bočanová Mahulena
  • Borhyová Lucie
  • Boura Slávek
  • Brožová Kateřina
  • Burešová Saskia
  • Čenský Jan
  • Černocká Petra
  • Dejdar Matrin
  • Eben Marek
  • Filipovská Pavlína
  • Gondíkovi Adéla a Dalibor
  • Háma Aleš
  • Hejma Ondřej
  • Hemala Alexandr
  • Jančařík Michal
  • Jančařík Petr
  • Koranteng Rey
  • Kostková Tereza
  • Krampol Jiří
  • Laufer Josef
  • Laurinová Sabina
  • Mareš Leoš
  • Novotný Petr
  • Podhůrský Zdeněk
  • Poulíček Pavel
  • Retková Marie
  • Rosák Jan
  • Rychlý Petr
  • Salava Petr
  • Schwank Petr
  • Svěcený Petr
  • Šíp Karel
  • Štěpánová Bára
  • Těžkej Pokondr
  • Vaculík Lukáš
  • Vašut Marek
  • Výborná Lucie
  • a moderátoři Frekvence 1 a regionálních rádií a televize

Zpěvačky a zpěváci populární hudby

  • Absolonová Monika
  • Anna K
  • Basiková Bára
  • Bílá Lucie
  • Blanarovičová Yveta
  • Brzobohatý Ondřej
  • Czáková Ilona
  • David Michal
  • Dyk Vojtěch
  • Farná Eva
  • Filipová Lenka
  • Filipovská Pavlína
  • finalisté všech ročníků SUPER STAR
  • Gott Karel
  • Gunčíková Gabriela
  • Hlas Ivan
  • Hrůza Michal
  • Hůlka Daniel
  • Janda Dalibor
  • Jandová Marta
  • Janků Heidi
  • Janů Petra
  • Kalousek Jan
  • Kerndl Ladislav
  • Kerndlová Tereza
  • Klus Tomáš
  • Korn Jiří
  • Kotvald Petr
  • Kubišová Marta
  • Landa Daniel
  • Langerová Aneta
  • Ledecký Janek
  • Lounová Olga
  • Maxa Martin
  • Machálková Leona
  • Martinová Věra
  • Matuš Bohuš
  • Müller Richard
  • Pilarová Eva
  • Rottrová Marie
  • Střihavka Kamil
  • Špinarová Věra
  • Těžkej Pokondr
  • Vondráčková Helena
  • Vondráčková Lucie
  • Xindl-X
  • Zagorová Hana
  • Zelenková Jitka

Skupiny populární hudby

  • 4TET
  • ABBA STARS
  • Arakain
  • Argema
  • Čechomor
  • DA-MI-CHI (David, Mattioli, Chiara)
  • Divokej Bill
  • Harlej
  • Chinaski
  • Kabát
  • Katapult
  • Kryštof
  • Lucie
  • Maxim Turbulenc
  • Mandrage
  • Mig 21
  • Nightwork
  • No Name
  • Olympic
  • Spirituál Kvintet
  • Těžkej Pokondr
  • Tomáš Klus a jeho cílová skupina
  • Tři sestry
  • YO YO BAND

Klubové pořady

  • Adamovská Zlata
  • Baudyš Antonín mladší, ing. (astrolog)
  • Fialová Květa
  • Filipovská Pavlína
  • Hüttnerová Iva
  • John Radek
  • Konvalinková Naďa
  • Krampol Jiří
  • Lábus Jiří
  • Molavcová Jitka
  • Nárožný Petr
  • Retková Marie
  • Rosák Jan
  • Satoranský Jaroslav
  • Sobota Luděk
  • Suchý Jiří
  • Štaidl Ladislav
  • Štěpánková Jana
  • Troška Zdeněk
  • Viewegh Michal

Taneční vystoupení skupin a jednotlivců

  • Brazil Tropical - neuvěřitelná show brazilských tanečníků
  • Country tance(i s možností výuky)
  • Discotéková předtančení
  • Exhibice akrobatického rock´n rollu
  • Kankán, buggie a taneční grotesky
  • Mažoretky (Mistryně Evropy skupina Bonbón Klatovy)
  • Pole dance - Romana Zahálková
  • Skupina UNO
  • Stepařská exhibice Mistrů Světa a Evropy
  • Taneční akrobacie na závěsných šálách - ojedinělá podívaná, při které se tají dech
  • Taneční formace s předtančením polonésy, valčíku, mix latiny, standardních tanců
  • Taneční páry ze soutěže STAR DANCE (Batulková Dana a Onder Jan,
  • Bočanová Mahulena a Kuneš Jaroslav, Norisová Zuzana a Kliment Jan)
  • Twerk, Dancehall - Marta Pechová

Velké taneční orchestry

  • Boom band! Jiřího Dvořáka
  • Orchestr Golem Jana Václavíka
  • Taneční orchestr Dance Band Plzeň
  • Taneční orchestr Karla Vlacha
  • Taneční orchestr Miroslava Novotného
  • Taneční orchestr Václava Hybše
  • Top orchestr Jana Smolíka
  • Concordia Show Band
  • Dua, tria všech žánrů

Jazzové a swingové orchestry a sólisté

  • Bauerová Vlaďka a přátelé (šansony)
  • Big Band Ferdinanda Havlíka
  • Big Band Rádio Praha Felixe Slováčka
  • Big Band ZUŠ Rokycany
  • Blue Stars Václava Marka
  • Dr. Swing
  • Havelka Ondřej a Melody Makers
  • Jazz Revue Tomeše Smetany Praha (možné i s černošským zpěvákem Lee Davisonem)
  • Kerndl Ladislav s kapelou
  • Memory Jazz Band Mariánské Lázně
  • Okiii Band Jana Vimra
  • Sestry Havelkovy - několik variant vystoupení - s klavírem, kvartetem nebo s orchestrem
  • Swing Studio Karlovy Vary
  • Šporcl Pavel

Folkové, country, bluegrassové skupiny a písničkáři

  • Černocká Petra a Pracný Jiří
  • Collegium fiddle dolce
  • Dobeš Pavel a Kotrba Tomáš
  • E. F. S. (Experimentální folkové studio)
  • Fešáci
  • Greenhorns s J. Vyčítalem
  • Hop - Trop
  • Jahelka Ivo, Judr.
  • Jíšová Pavlína
  • Kamelot
  • Martinová Věra se skupinou
  • MHS (Momentální hudební sdružení)
  • Nezmaři
  • Nové Schovanky
  • Paleček Miroslav a Janík Michal
  • Půta Pavel
  • Redl Vlasta
  • Rangers - Plavci
  • Samson a jeho parta
  • Štross Pepa
  • Tuláci

Dechové a lidové kapely, cimbálovky a folklorní soubory

  • Cimbálovka Dolina
  • Cimbálovka Morava
  • České buchty - dámská dechovka
  • Dudáci z Českého lesa
  • Dudácká muzika Švanda Banda
  • Galánečka
  • Harmonikové duo Josef a Renata Pospíšilovi
  • Hrádecká kapela
  • Chodovarka
  • Járinky - dámská dechovka
  • Keramička Tábor
  • Konrándyho dudácká muzika
  • Květovanka
  • Moravanka
  • Mrákovský soubor
  • Rožmitálská Venkovanka
  • Šlapeto
  • Švejk Band
  • Toulavá kapela J. Janouška
  • Varmužova cimbálová muzika
  • Viktorky - dámská hravá kapela
  • Zíma Josef s kapelou J. Sládka

Vážná hudba

  • Duo AD LIBITUM (housle, fagot a dobové nástroje)
  • Ševčíková Katarína - harfa
  • Duo Ševčíková Katarína (harfa) & Pajerová Vítězslava (zpěv, housle)
  • Kvarteto Allegro (housle, viola, violoncello)
  • Sólisté divadla J. K. Tyla v Plzni a Státní opery Praha

Humoristé, imitátoři, baviči

  • Dvořák Josef
  • Faltus Václav
  • Hezucký Patrik
  • Hron Vladimír
  • Izer Zdeněk
  • Jablonský Petr
  • Krampol Jiří
  • Martinák Petr
  • Mladý Josef a Náhlovský Josef
  • Mládek Ivan
  • Novotný Petr
  • Skamene Roman
  • Sobota Luděk

Módní přehlídky

  • Kolekce a délka přehlídky dle přání klienta např.: večerní toalety, kožichy a šperky, prádlo, plavky, módní trendy
  • Lze uskutečnit i různé tématické přehlídky např.: historické, vývoj módy v 19. a 20. století

Pořady pro děti a mládež, zábavné pořady se známými osobnostmi

  • Duhová klauniáda Václava Strassera
  • Hudebně soutěžní pořad Petry Černocké a Jiřího Pracného
  • Pantomomická show Rudolfa Papežíka
  • Pohádky a písničky Jitky Molavcové
  • Pořady s Dádou Patrasovou
  • Topi a Mopi klauni a kouzelníci
  • Zábavný pořad Michala Nesvadby

Varietní , artistická vystoupení a pantomima

  • Duo Carini (kovbojské hry, drezúra pudlů, ekvilibristika na rolujících válcích)
  • Hadí žena
  • Humorná pantomima
  • Kouzelnice Iveta Žvaková
  • New Absolon
  • Orientální a břišní tance
  • Orientální a fakírské show duo In Flamenus
  • Originál Fakír show, kouzla a iluze (kouzelník Grino, Kamil Burda)
  • Všeobecná a orientální magie
  • Žonglování se sklem

Samostatné pořady nebo hosté vašich akcí

  • 4 TET s Jiřím Kornem
  • ABBA STAR
  • Černocká Petra a Pracný Jiří
  • David Michal (nový program)
  • Dobeš Pavel a Kotrba Tomáš - koncert
  • Filipovská Pavlína - nový klubový pořad nebo společné vystoupení se Švejk Bandem
  • Hložek Stanislav
  • Hron Vladimír (nový program)
  • Janků Heidi
  • Janů Petra
  • skupina Kryštof
  • Martinová Věra
  • Nagy Peter (sólové vystoupení nebo koncert s kapelou)
  • skupina No Name
  • Pilarová Eva (nový program)
  • Rottrová Marie (sólové vystoupení, koncert s kapelou NEŘEŽ nebo orchestrem Septer Plus Dalibora Kaprase)
  • STAR DANCE - taneční vystoupení např.: Bočanová Mahulena a Kuneš Jaroslav, Batulková Dana a Onder Jan, Norisová Zuzana a Kliment Jan
  • Špinarová Věra (sólo nebo se skupinou Adama Pavlíka)

Dále nabízíme

  • Aranžování květin od předních floristů
  • Balónková dekorace - výzdoba interiérů i exteriérů
  • Barmanská show
  • Degustace vín s odborným výkladem sommeliéra
  • Kadeřnická show
  • Nafukovací a jiné atrakce pro děti i dospělé
  • Ohňostroje exteriérové i interiérové